ZWYCIĘZCA GRAND PRIX W ROKU 2018 Szymon Skibiński

Jeśli chcesz zobaczyć klasyfikację kliknij na:

KLASYFIKACJA GP KLUBOWICZÓW-SEZON 2016
REGULAMIN GRAND PRIX KLUBU SPORTOWEGO "SPINER-BARYCZ"

1. Aby dane zawody były zaliczone do Grand Prix Klubu musi w nich wystartować co najmniej pięciu klubowiczów,i co najmniej jeden musi być sklasyfikowany(tzn.musi złowić i zgłosić do wagi co najmniej jedną rybę odpowiadającą regulaminowi zawodów.)
2. Klasyfikacja prowadzona jest według punktacji dodatniej od 10 do 1 pkt,w razie zajęcie przez klubowicza miejsca na podium do powyższej liczby punktów dolicza się premię punktową w postaci:
-za I miejsce- 3 pkt.
-za II miejsce- 2 pkt.
-za III miejsce- 1pkt.
-dla każdego zawodnika który wziął udział w zawodach i nie zdobył żadnych punktów,np.ze względu na to że nie został sklasyfikowany(nie złowił ryby), lub został sklasyfikowany, ale "brakło dla niego punktów" będzie naliczony do GP Klubu 1 pkt.
Wyjątek stanowią zawodnicy którzy zostali zdyskwalifikowani.
3. Zwycięzcą Grand Prix Klubu zostaje ten zawodnik który w danym sezonie zdobędzie największą liczbę punktów.

Jesteś 100238 odwiedzający (262190 wejścia)